
TTU-GLA-070/MP industry temperaturno tipalo (RTD) ima priključno glavo in procesni priključek na zaščitnem vratu; v zaščitnem ohišju (thermowell z merilnim vložkom) in z vgrajenim merilnim pretvornikom.
To je zelo pogosta izvedba za merjenje temperature v industrijskih procesih (tekočine, plini, vakuum), kjer potrebujete uporovni senzor:
pretvorjen v 4 mA … 20 mA, temperaturno linearno.
Merilni pretvorniki lahko opravljajo še druge naloge, kot je:
… funkcije so odvisne od izbire modela pretvornika
Merilno območje in izhod pretvornika sta uporabniško nastavljiva s programsko opremo INOR.
Nad procesnim priključkom je ojačan zaščitni vrat in s tem povečana konstrukcijska moč
Preko šifranta v zavihku Dokumentacija izberite želeno izvedbo in pokličite: 02 62 96 720 oziroma pišite na obrazec Povpraševanje ter nam dovolite, da vam pomagamo pri izbiri.
Za vas smo pripravili tudi nabor zelo pogostih izvedb: TTU-GLA-070, ki smo na voljo tudi v spletni trgovini:
Luknjičasto konico izberemo pri hitrejših meritvah zraka (prezračevanje), zoženo konico pa za hitre meritve drugih medijev.
Tipalo je lahko tudi v Ex izvedbi ali pa v kombinaciji brez merilnega pretvornika, glejte TTU-GLA-070.
Temperaturna tipala z zaščitnim ohišjem oziroma thermowell izvedbe imajo v notranjosti izmenljiv merilni vložek za enostavno zamenjavo ali kalibracijo, brez prekinitve procesa.
Zaščitni vrat ščiti priključno glavo in pretvornik pred višjimi temperaturami procesa.
Sam thermowell lahko dodatno zaščitimo s PTFE ali podobno zaščito za agresivne medije.
Visoka točnost, dolga življenjska doba in stabilnost. Vse to dosegamo s strogim nadzorom kvalitete materialov in procesov.
Do procesnega priključka lahko zaščitimo s PTFE zaščito za agresivne medije, po potrebi tudi druge dele ohišja. Tukaj si lahko ogledate primerek.
Za kalibracijo direktno v proizvodnem procesu izdelamo TTU-GLA-070 v ON SITE izvedbi.
Za uporabo v EX prostorih/območjih izdelamo/dobavimo TTU-GLA-070 z ATEX certifikatom.
Priporočamo vgradno dolžino najmanj desetkratnik (10x) premera cevi, krajše ima negativni vpliv na točnost meritve.
Vsa temperaturna tipala lahko izdelamo po vaših željah in zahtevah. Skupaj s strokovnimi delavci oblikujemo najboljšo rešitev za vas.
Posebni in nenavadni izzivi nam niso tuji. Na spletnih straneh so predstavljene najpogostejše izvedbe, v praksi se v glavnem izvaja proizvodnja po naročilu.
Pokličite nas ali nam pišite, na osnovi vaših zahtev procesa vam bomo pomagali določiti/izbrati najustreznejšo izvedbo za vas.
Standardni dobavni rok je do 5 delovnih dni, možne so nujne izvedbe v roku 24 h.
Z okenca Povpraševanje pošljite vaše zahteve v katerih zapišite delovno temperaturo, želene dimenzije in namen uporabe
Ne pozabite na vašo telefonsko številko in naslov elektronske pošte. Poklicali vas bomo in/ali poslali ponudbo, da jo potrdite pred izvedbo.
Več o izdelavi temperaturnih tipal po naročilu najdete na povezavi.
• 24 h podpora
• 100 % izhodna kontrola
• dolga življenjska doba v sistemu krožnega gospodarjenja
• popravljivost izdelka
• servis in kalibracije
ELPRO Lepenik temperaturna tipala imajo 5 letno garancijo proizvajalca in so narejena v Sloveniji. Merilni pretvorniki INOR imajo 5 letno garancijo proizvajalca in so narejeni na Švedskem.
Ostala poimenovanja: TTU-GLA-070/MP, TTU-GLA_070-MP, TTU GLA 070/MP, TTU-GLA_070-MP, TTU-GLA
| Teža | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 10 × 10 cm |
| Uporaba | profesionalna uporaba |
| Design | z glavo |
| Komunikacija/prikaz | merilni pretvornik vgrajen |
| Senzorski tip | RTD (Pt 100 …) |
| Področje | temperatura |
| Standardizacija | EN IEC 60751 |
| Dobavni rok | omogočamo nujno naročilo 1 kos (24 h), 2 – 3 dni |
| Funkcionalnost | Cryotemp, potopno |
| Merilno območje Max | 800 |
| Merilno območje Min | -220 |
| Industrije | SPLOŠNA UPORABA, INŽENIRING IN GRADBENIŠTVO, KOMUNALE |
| Način uporabe | HVAC, regulacija|avtomatizacija |














Ob gozdu 7c, Rogoza
2204 Miklavž na Dravskem polju
Slovenija
ELPRO Lepenik & CO. d.o.o. - Pogoji poslovanja - politika zasebnosti - politika piškotkov - disclaimer
Avtor: Acenta