
VE 500 HD-video endoskop Wöhler je popoln instrument za pregledovanje nedostopnih votlin tudi skozi najmanjše odprtine od Ø 6 mm. S široko paleto sond dolžine do 10 m je primeren za številne aplikacije. Velik zaslon z načinom razdeljenega zaslona omogoča, da si vse ogledate na prvi pogled. Stojalo in navoj za magnetno montažo zagotavljata, da so vaše roke proste na vseh področjih uporabe.
Sliko in video lahko prenesete tudi v Wöhler Smart Inspection App, da čim bolj olajšate izdelavo poročila o inšpekcijskem pregledu.
Način deljenega zaslona omogoča hiter prikaz obeh slik kamere iz kombinirane sonde. Za pregled inštalacije za steno zadostuje odprtina Ø 6 mm v križu ploščic. HD-video endoskop VE 500 je nepogrešljiv pripomoček za pregledovanje težko dostopnih območij.
Slike iz Wöhler VE 500 so prav tako prikazane v visoki kakovosti na pametnem telefonu. Od tam jih je mogoče priročno poslati.
Priloženo stojalo poskrbi za priročno namestitev monitorja, tako da so vaše roke med pregledom proste.
HD pregled:
Za pregled vgradnje za steno zadostuje odprtina Ø 6 mm v križu ploščic.
Način deljenega zaslona vam omogoča, da hkrati prikažete obe sliki kamere kombinirane sonde, da zajamete vse na prvi pogled.
Ostala poimenovanja: 11390, VE500, VE_500, VE-500
| Dobavni rok | do 3 tedne |
|---|





Ob gozdu 7c, Rogoza
2204 Miklavž na Dravskem polju
Slovenija
ELPRO Lepenik & CO. d.o.o. - Pogoji poslovanja - politika zasebnosti - politika piškotkov - disclaimer
Avtor: Acenta